REFERENCE

Anebo co se osvědčilo? Zkušenosti rodičů. 

S paní Krnáčovou jsme se sešli na doporučení MŠ, která nás upozornila na to, že náš syn se chová neobvykle – je agresivní, neposlouchá pokynu učitelů a zaostává ve vývoji oproti vrstevníkům. Paní Krnáčová se sešla s námi, ale došla i do školky, aby viděla, jak se syn projevuje tam. Pomohla nám s denními potížemi, jak je zvládat a jak syna rozvíjet. Co ale bylo nejdůležitější, velmi nás uklidnila a pomohla nám psychicky situaci zvládnout. Cítila jsem skutečný zájem a klidný, profesionální přístup. 
Olga Vajglová

U paní Krnáčové jsem byla se synem na dvou vyšetřeních a vždy jsem byla velice spokojena. Chtěla bych ocenit především její profesionalitu, klidný a citlivý přístup k dítěti, ochotu poradit a také časovou flexibilitu. Její služby vřele doporučuji!
Martina Putová Veselá

Do poradny k Aleně Krnáčové chodíme se synem přes 2 roky a pracujeme s dyslexií, pozorností, vizuomotorikou, rozvojem sebevědomí dítěte. Na začátku mi pomohla pochopit pocity dítěte s dyslexií, následně nám vysvětlila postupy a hledala cvičení, která by synovi seděla, tak aby to nevnímal jako dril a nápravu, ale také zábavu. Cvičení děláme pravidelně, je to vlastně trénink pro nás oba. Vyhovují nám cvičení podle Mgr. Bubeníčkové, vystřídali jsme jich již několik. Vidíme pokroky, a že to má smysl. Paní doktorka je empatická, milá, otevřená, k dítěti přistupuje individuálně. Syn chodí do poradny beze strachu, rád. Děkujeme za pomoc a pochopení!
Martina Zdráhalová

Paní Krnáčová má vřelý, profesionální, velmi lidský přístup, kterým si umí rychle získat důvěru dětí. V našem případě dokázala i přes velice krátký kontakt s mý synem určit přesnou diagnózu. Doporučuji
Markéta Keegan

K paní Krnáčové jsme se dostali přes naší logopedku. Jelikož je syn mentálně postižený, ihned pro něj paní Krnáčová nastavila na míru terapii pro nácvik čtení a psaní. Samozřejmě tomu předcházelo pečlivé vyšetření syna. Vždy nás zásobí radami a pomůckami a také nám radí, na kterého odborníka se ještě obrátit. Má se synem ohromnou trpělivost. Jsem velice ráda, že se nás ujmula a konečně je vidět lehký pokrok ve čtení u syna.
Silvie Hodová

Oceňujem hlavne vysoko profesionálny, odborný a zároveň priateľsky prístup k dieťaťu. Schopnosť navodiť priateľskú a hravú atmosféru, pri ktorej sa moja dcéra uvoľnila a ľahšie spolupracovala. Vďaka práce s  Mgr. Krnáčovou sledujem u svojho dieťaťa progres a veľký posun vo vývoji. Vrelo odporúčam. Skvelý odborník!!! Veľkou výhodou je, že poskytovane konzultácie sa dajú robiť online z domu. My to využívame a dcéru to veľmi baví. Je v domácom prostredí a zároveň vzdelávaná odborníkom.
Soňa Škovranová

So slečnou Krnáčovou sme konzultovali problém mojej dcérky na vysoko odbornej úrovni cez dostupne online kanály a veľmi nám to pomohlo nielen v tom, že sme daný problém lepšie pochopili, ale sme sa k nemu naučili pristupovať tak, aby sme danú situáciu ešte viac nezhoršili. Online spôsob a profesionálny prístup slečny Krnáčovej veľmi oceňujeme a vrelo odporúčame. V situácii aká je teraz je to veľmi vítaná a potrebná asistencia, keďže osobná možná nebola.
Miroslava Balošáková

Ďakujem Vám za veľmi profesionálny a priateľsky prístup k vnučke Nikolke, ktorej poskytujete podporu  cez skype aj messenger, čo je veľká výhoda. Dieťa nie je rozptýlené vonkajšími podnetmi, dokáže sa sústrediť a veľmi aktívne komunikovať. Výhodou pre nás je aj to, že ste časovo flexibilná a dokážete sa prispôsobiť individuálnym potrebám dieťaťa a rodičov. Prajem Vám pekný deň.
Ing Milan Ftorek

Kontaktní formulář

 

9 + 10 =

Mgr. Alena Krnáčová

speciální pedagog

IČO: 05703867

Telefon

+420 777 726 090

Email

info@krnacovaporadenstvi.cz

Adresa

Drahobejlova 1413/41             
Praha 9 – Libeň
190 00

Mezi potoky 1546/6a
Praha 10 Hostivař
102 00